Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю

27 вересня  2018 року у Скадовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбулися педагогічні читання до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: вчимося толерантності». Творча група старшокласників під керівництвом завідувача центральної бібліотеки для дітей КЗ «Скадовська ЦБС» Гребень Г.С. не залишила байдужим жодного учасника заходу, провівши паралель між сучасністю і вічними цінностями великого педагога.
Заглиблення у поради та побажання світоча науки ще раз переконали у тому, що його ідеї актуальні й сьогодні. «Філософія серця, або гуманізм педагогіки В.О.Сухомлинського» – проблема, у контексті якої бібліотекарі Шушковська О.П. та Коляденко Н.Г. перегорнули сторінки мудрих книг «учителя учителів», який учив «сіяти добро й талант творити…».
«Що було найголовнішим у моєму житті? Не роздумуючи, відповідаю: Любов до дітей» – його теза стала програмною для виступу-презентації учителя початкових класів Чумаченко Л.М. Цей захід ще раз довів, що кожне покоління по-новому сприймає В. Сухомлинського, знаходить цінні дороговкази для навчання і виховання.

chevron-right chevron-left