Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Вибори учнівського самоврядування

Школа – це співучий вулик дитячих мрій і захоплень. Вона живе своїм особливим життям. Вона притягує до себе, приваблює нестримною радістю, веселим сміхом, дитячою безпосередністю, чистотою ніжної дитячої душі. Тут ростуть і навчаються школярі. Тут формується їх характер і поведінка. Тут відбувається становлення людини, яка виходить із цих стін і йде в самостійне життя.

27 жовтня 2017 року в Скадовській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №3 відбулося засідання активу  самоврядування “Шкільне містечко” під гаслом “Тобі, Україно, наші знання і таланти!” Під керівництвом педагога-організатора Ямшинської О.О. учасники заходу  знайомилися  з сучасними лідерськими стилями, визначали якості лідера, вчилися ставити завдання  перед лідером як організатором  шкільного самоуправління.

Під час заходу відбулися вибори голови учнівського самоврядування, яке  очолив  учень 9В класу Уманський Андрій, а також розподіл обов’язків між членами шкільного самоврядуввання. Завдяки інтерактивній вправі “Дерево ідей” учасники засідання висловили свої ідеї щодо осучаснення нашого освітнього закладу.

Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає учням змогу відчути себе справжніми господарями школи і разом з тим зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.

chevron-right chevron-left