Юні волонтери – фронту

Йде п’ятий рік війни… Бойові дії на Сході України не закінчуються. Вони загартовують українську націю, перевіряють її на стійкість, виховують у суспільстві найкращі якості – патріотизм, громадянський обов’язок, національну свідомість.

Учні Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 не забувають про тих, хто ціною власного життя і здоров’я оберігає мир і  дитячий спокій. Постійна підтримка української армії – це своєрідна волонтерська допомога різним  військовим підрозділам, що знаходяться в самому пеклі – на першій лінії оборони.

На передодні Дня Збройних Сил України бійці 79  окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади отримали подарунки від учнів 8-Б класу та їхнього класного керівника Христич Алли Миколаївни. А до дня Святого Миколая  бійці цього ж підрозділу отримали від учнів 5-Б класу та їхнього керівника Білоус Лори Сергіївни чудові гостинці: український прапор, смаколики, малюнки, чарівних ангеликів, різдвяний віночок та багато іншого.

Щирі слова подяки учням та їх наставникам від бійців  передала волонтерка Наталя Кабаровська. Воїни щиро вірять, що дитячі обереги допоможуть їм і збережуть від біди.

chevron-right chevron-left