З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Всеукраїнський урок права

Правова культура особистості передбачає, насамперед, усвідомлення своїх прав, обов’язків, відповідальності за свої дії.

10 грудня 2018 року учні Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 стали учасниками Всеукраїнського уроку права, організованого учителем історії та правознавства Білоус Лорою Сергіївною спільно з працівниками ювенальної превенції Скадовського відділення поліції та відділу «Скадовське бюро правової допомоги».
В рамках уроку Мельниченко Анна і Вовченко Дмитро, учні 9-Б класу, розглянули питання, пов’язані з історією зародження та розвитку прав людини у світі, а Хандусь Любов і Войцикевич Олександра, учениці 9-В класу, ознайомили учасників заходу із пам’яткою «Як не стати жертвою злочину».
Під час виступу Тетяни Мосіної, начальника відділу «Скадовське бюро правової допомоги», акцент було зроблено на важливій соціальній проблемі ХХІ століття – шкільному булінгу. Інна Шара, заступник начальника відділу, й Олександр Токар, інспектор з ювенальної превенції, провели роз’яснювальну роботу серед школярів з питань протидії домашньому насильству та засобів впливу на осіб, які вчиняють насильство в сім’ї чи в закладі освіти.

chevron-right chevron-left