Всеукраїнський урок права

Правова культура особистості передбачає, насамперед, усвідомлення своїх прав, обов’язків, відповідальності за свої дії.

10 грудня 2018 року учні Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 стали учасниками Всеукраїнського уроку права, організованого учителем історії та правознавства Білоус Лорою Сергіївною спільно з працівниками ювенальної превенції Скадовського відділення поліції та відділу «Скадовське бюро правової допомоги».
В рамках уроку Мельниченко Анна і Вовченко Дмитро, учні 9-Б класу, розглянули питання, пов’язані з історією зародження та розвитку прав людини у світі, а Хандусь Любов і Войцикевич Олександра, учениці 9-В класу, ознайомили учасників заходу із пам’яткою «Як не стати жертвою злочину».
Під час виступу Тетяни Мосіної, начальника відділу «Скадовське бюро правової допомоги», акцент було зроблено на важливій соціальній проблемі ХХІ століття – шкільному булінгу. Інна Шара, заступник начальника відділу, й Олександр Токар, інспектор з ювенальної превенції, провели роз’яснювальну роботу серед школярів з питань протидії домашньому насильству та засобів впливу на осіб, які вчиняють насильство в сім’ї чи в закладі освіти.

chevron-right chevron-left