Голос школи

Музика, яку ми любимо. Музика, яку ми слухаємо. Тиха і гучна, ніжна і ритмічна, душевна і експресивна мелодія лине в залі. Піднімається і виривається назовні до білих хмаринок, заплутується в сонячному промінні. Відчуваєш, що твоя душа тріпоче, ніби птах крилами, виривається з глибин і хоче злитися в одне ціле з акордами музики. Яку велику силу має цей набір, здавалося б, на перший погляд — простих звуків. Але яка таємниця захована в них, яке розмаїття стоїть за цим, яке неповторне, яке величне явище, створене людиною, зашифроване знаками, зігріте душею і оспіване, озвучене серцем. Ми не можемо жити без музики. Нам подобається слухати її, ми любимо танцювати під музику, ми вміємо граємо на музичних інструментах, а ще учні школи полюбляють співати. Усім класом, соло, в ансамблі з подругами, дуетом, під гітару.

Саме так відбувалося свято пісні «Голос школи» 22 березня 2018 року. Усіх зачарували виступи вокалістів Борисенко Анастасії, Соколової Юлії (учениць 5-В класу), Скороход Ангеліни (6-А класу), дуету у складі Слюсар Влади та Пендак Анастасії (9Б класу). Не залишили байдужими глядачів музичний батл між дівчатами та хлопцями 5-Б класу та креативна композиція «Вітальна» класного колективу 5-А класу. Важко було визначити кращих між учасниками 7-х класів. Усіх вразили українська версія «Десь по світу» на відому пісню у виконанні ансамблю дівчат 7-А класу, музична композиція «Омріяна земля» у виконанні ансамблю дівчат 7-Б класу та вокально-хоровий ансамбль учнів 7-В класу з піснею «Разом ідемо на світло».

З нетерпінням усі чекали виступу учнів паралелі 6-х класів. Не вперше вони вражають своїм баченням виконання відомих музичних творів. Несподіваним сюрпризом став “cover’” на легендарну пісню групи “The Beatles” “Yesterday”, яку виконував ансамбль 6-Б класу під супровід гітари (Сахаров І.). Атмосферу чарівного настрою створили учні 6-А класу, виконуючі пісню «А що таке щастя?». За реакцією глядачів було зрозуміло, що «Човен» 6-В класу обрав вірний курс. Приємне враження справили виступи учнів восьмих класів. Виконання патріотичної «Добрий ранок, Україно!» (8-А клас), ліричної «Море хвилюється…» (8-Б клас), сучасної «Там, де ми є» (8-В клас), чуттєвої «Мама» (8-Г клас) вразило своєю відвертістю та щирістю. Завдяки виступам 9-х класів стало зрозуміло, з яким настроєм учні ідуть на канікули: з романтичним – дівчата 9-А класу та життєрадісним – колектив 9-В класу. Це підтвердило виконання ними музичних композицій «Оружие» та «Цьомаю».
У піснях, що лунали в актовій залі протягом дня, стільки було емоційного вогню, образного блиску, чарівної мелодійності, що просто дух захоплювало. На такий пісенний спів відгукнулися найтонші та найніжніші струни кожної душі. Дякуємо всім учасникам, класним керівникам, музичному керівнику, педагогу-організатору Олені Олегівні Ямшинській, музичному керівнику Тетяні Олександрівні Кудревській за творчість та гарний настрій!

chevron-right chevron-left