Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Два життя найпрекраснішої Баттерфляй

       У перших десятиріччях XX століття на оперних сценах світу панували четверо  чоловіків – Баттістіні, Карузо, Тітта Руффо, Шаляпін. І лише одна жінка спромоглася сягнути їхніх висот і стати врівень з ними. Це була Соломія Крушельницька.
     Найвимогливіші критики світу називали її незабутньою Аїдою, єдиною в світі Джокондою, найчарівні- шою Чіо-Чіо-Сан, неповторною Галькою,  найпрекраснішою Саломеєю. За матеріалами тогочасної світової преси, майже в кожній ролі вона була неповторною, а в багатьох лишається й досі неперевершеною. Жоден український співак донині не досяг таких висот в оперному мистецтві, як Соломія Крушельницька.  Її творчість справила величезний вплив на розвиток вокального мистецтва в усьому світі, а ім’я вико- навиці золотими літерами вписане в історію світового оперного мистецтва.
        Про видатну співачку, її складний життєвий і блискучий творчий  шлях розповіла учням 10А і 10Б класів Скадовської загальноосвітньої школи №3 бібліотекар Свашенко Валентина Володимирівна. А вихованки Скадовської дитячої школи мистецт виконали українські народні пісні  із репертуару Соломії Крушельницької.
http://libraryskad.blogspot.nl
chevron-right chevron-left