ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Кожного року на початку лютого у багатьох країнах світу відзначається День безпеки в Інтернеті.  Цей день в Україні є одним із ключових для поширення ідеї безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. З кожним роком до відзначення цього дня приєднується все більше організацій. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

До проведення заходів, пов’язаних з використанням безпечного Інтернету, долучилася, в першу чергу, шкільна психологічна служба. 6 лютого 2019 року  практичний психолог Лісниченко Г.Г.  залучала учнів до  поширення ідей безпечного користування Інтернетом та цифровим технологіями.
7 лютого  учні 5-Б класу разом з класним керівником Білоус Л.С. завітали до міської бібліотеки-філії, де зустрілися із головою Скадовської молодіжної громадської організації «Молоді ініціативні» Артемом Костюченко. Активіст ознайомив  п’ятикласників з тим,  як  можна користуватися Інтернетом ефективно та безпечно. З розповіді Артема діти дізналися про те,  як захистити свої електроні дані від інтернет-шахраїв, про правила онлайн-спілкування та багато іншого. Юних користувачів дуже зацікавила пропозиція пройти онлайн-тестування, отримати сертифікат Google та здобути почесне звання «Легенда Інтернету». В подарунок п’ятикласники отримали цікаві розмальовки та позитивні враження від цієї зустрічі.

chevron-right chevron-left