День Захисника України

13.10.2019 0

Напередодні Покрови, коли в Україні вшановують славне козацтво, учні, члени педагогічного колективу 11 жовтня  стали учасниками міського заходу, присвяченого Дню Переглянути

Дитинство, обпалене війною

Історія України – це шлях до незалежності, шлях на якому кожна подія, це крок до мрії… І одним з найтрагічніших кроків на цьому шляху стала Друга світова війна, глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій XX століття. Щорічно, 28 жовтня, в Україні відзначається день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Щоб не забувати про жертви тієї страшної війни, в якій майже кожен п’ятий загиблий, на жаль, – з України. Щоб не забувати – для України Друга світова війна – це національна трагедія. Щоб не забувати – ми маємо знати та пам’ятати ціну звільнення України від нацистських загарбників!
Скадовська рада ветеранів до 75 річниці визволення Скадовщини підготували видання спогадів наших земляків про роки окупації «Очима очевидців. Дитинство, обпалене війною». 22 листопада члени Ради музею Бойової Слави (керівник Лора Сергіївна Білоус) спільно з учнями 10В, 10Б, 11А класів презентували збірку у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. З шаною та словами подяки учні школи звернулися до тих, хто з гідністю пережив ті страшні події, хто знайшов в собі сили поділитися спогадами з майбутніми поколіннями. На заході були присутні гості – учителі – ветерани праці Світлана Григорівна Зубелевич, Людмила Петрівна Іванова, Ніна Антонівна Цибель, Ольга Петрівна Шушковська, випускник школи, громадський діяч Кравцов Максим Андрійович.

chevron-right chevron-left