СТОП БУЛІНГ

04.07.2020 0

До уваги учасників освітнього процесу! Пропонуємо ознайомитися з матеріалами щодо протидії булінгу (цькуванню) учнів. ЗАКОН УКРАЇНИ ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ Рекомендації Переглянути

КНИГОМАНІЯ – 2019

15 березня 2019 року завершився І (шкільний) етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2019» В ньому взяли участь 30 учнів 7-х класів Скадовської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3. Серед учасників було 17 дівчат та 13 хлопців. Школярі прочитали близько ста книжок сучасних українських та зарубіжних авторів а також класичну літературу. Для участі в конкурсі діти неодноразово відвідували Скадовську дитячу бібліотеку, міську бібліотеку-філію та шкільну бібліотеку, а також користувалися інтернет-ресурсами. Найбільшою популярністю користувалися книжки таких сучасних українських авторів, як Н.Шерба, І.Мацко, В.Арєнєв, С.Гридін, В.Рутківський, Л.Воронина, Л.Кононович, А.Кокотюха, К.Штанко, М.Павленко, С.Холоденко, О.Дерманський , І.Потаніна, О.Караванська та їнших. Серед найулюбленіших зарубіжних письменників твори Л.-М. Монтгомері,  Й.Ягелло, К.Тільманн, Дж. К.Ролінг, У.Мур, Муні Вітчер, Д.Сміт, Дж.Даррелл, Г.Касдепке, Ф.Е.Бернетт, К.Функе, П.Маар, М.Пекарської та інших.

     Для ознайомлення семикласників з сучасною українською та зарубіжною літературою шкільною бібліотекою були організовані книжкові виставки, огляди літератури, презентації нових надходжень та подарункової літератури. Найактивнішу участь в конкурсі взяли учні 7-А класу (класний керівник Шведа Л.В.) та 7-В класу (класний керівник Дудченко А.І.). Розглянувши читацькі щоденники та заслухавши виступи учнів під час захисту улюбленої книги, журі конкурсу визначило переможців. І місце посіла учениця 7-Б класу Мотрюк Яна, яка прочитала понад 10 книжок за 45 днів, гарно оформила записи в читацькому щоденнику і виступила з перзентацією книги Сергія Гридіна «Не такий». Члени журі також відмітили змістовні і цікаві роботи учнів 7-А класу: Бульби Вікторії, Петух Єлизавети, Салюка Артема, Лебідя Максима, Шпака Максима; 7-Б класу Кондратенка Нікіти, Чумаченка Дмитра, Яблонь Василини, Сахарова Івана; 7-В класу: Горбоносової Єлизавети, Сініциної Євгенії, Свириденко Анни, Тотіна Валерія, Хандусь Катерини.

        Оргкомітет І етапу конкурсу виносить подяку всім учасникам конкурсу і бажає Мотрюк Яні вдалого виступу у ІІ (районному) етапі конкурсу «Книгоманія – 2019».

chevron-right chevron-left