Книгоманія – 2020

З 23 січня  по 21 лютого  2020 року в Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 проходив І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020». Метою конкурсу є підвищення рівня читацької та культурної компетентності дітей, популяризація читання серед школярів, знайомство з найкращими надбаннями української і зарубіжної класичної та сучасної літератури.

Для  організації і проведення конкурсу в школі був створений оргкомітет. Участь у конкурсі брали 30 учнів 6-7-х класів, які виступили з розповіддю про прочитану та описану в Читацькому щоденнику книгу сучасного українського або зарубіжного автора, що не входить до шкільної програми. Найактивнішу участь в конкурсі взяли учні 6-В класу (класний керівник Клименко О.Ю.) та  учні 6-Б класу (класний керівник Білоус Л.С.).  Розглянувши читацькі щоденники та заслухавши виступи учнів під час захисту улюбленої книги, журі конкурсу визначило переможців.

I місце посіли учениця 6-В класу Боголюбова Анастасія та учениця 7-В класу Соколова Юлія. Оргкомітет I етапу виносить подяку всім учасникам конкурсу і бажає дівчатам вдалого виступу у II (районному) етапі конкурсу « Книгоманія -2020».

chevron-right chevron-left