МАЙБУТНЯ ЕЛІТА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

23 cічня 2019 року відбулася зустріч учнів 10-11-х класів Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 з Чекіровими Віктором та Ігорем, курсантами факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Один з найкращих військових вузів України, який має міжнародне визнання й авторитет, славиться своїми випускниками. Серед них – перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк.

Два брати, які вирішили пов’язати своє життя із військовою службою, вже сьогодні мріють про офіцерські погони.  Прикладом для хлопців у виборі майбутньої професії став старший брат Віктора, який є випускником даного навчального закладу. А отже,  можна впевнено говорити, що в родині Чекірових уже відслідковується справжня військова династія.

Віктор та Ігор ознайомили старшокласників з особливостями освітнього процесу  на факультеті, в основу якого покладена практична складова занять курсантського складу – навчання   з використанням  озброєння та військової техніки. Було зазначено, що для формування практичних навичок курсантів  університет має в своєму складі навчальний центр і полігон, навчально-тренувальний і спортивний комплекси, а також інші структурні підрозділи.

Окремо про свій військовий шлях розповів Віктор Чекіров під час години спілкування з учнями  9-В класу, куди був запрошений класним керівником Сиротою М.В. По-родинному тепла і невимушена зустріч з дев’ятикласниками відбулася за круглим столом у шкільному музеї Бойової Слави, поряд з експозицією, присвяченою подіям сучасної історії нашої держави. Як з’ясувалося, за плечима юнака – вже чималий військовий досвід. У 18 років він розпочав службу за контрактом в 10-ій окремій бригаді морської авіації, що дислокується в місті Миколаєві. Пройшовши початкову військову підготовку, написав рапорт з метою несення служби в зоні проведення Антитерористичної операції. Так  матрос Чекіров у складі свого підрозділу опинився в Авдіївці Донецької області, де протягом чотирьох місяців виконував поставлені завдання. На питання «Що саме надихнуло вісімнадцятирічного хлопця відправитися в зону бойових дій?» відповідь була однозначною «Високий дух патріотизму».

Прощаючись з курсантами, стало зрозумілим, що в Україні формується нова військова еліта. Саме на таких сильних духом бійцях, які мають величезне  бажання служити своєму народу, і тримається українське військо.

chevron-right chevron-left