З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Майбутнє Херсонщини – талановиті діти

Цю подію учні й батьки чекали довго. Ще в кінці минулого навчального року Сирота Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, виступила з ініціативою надіслати анкети учнів, які мають значні досягнення в навчанні, високий рівень результативності в олімпіадах із базових дисциплін, у різного рівня інтерактивних конкурсах, спорті та громадському житті до редакції видавництва «Перлина».
На початку травня його представник повідомив про те, що нагородження лауреатів відбудеться в Херсоні. 6 травня з 10.00 до 11.00 до обласного Палацу молоді та студентів, що знаходиться за адресою Перекопська, 158, з’їхалися учні, батьки, учителі, рідні. Запрошені поспішали привітати тих, чиї анкети, на думку редакторів, гідні прикрасити сторінки їхнього видання. Урочистість було розпочато концертом. Учасники колективу «Калиновий цвіт» (хореограф І.Малицька) вразили не тільки костюмами, а й професійно виконаним танком. Церемонія нагородження проходила в чотирьох номінаціях: «Навчання», «Наука і техніка», «Спортивні досягнення», «Мистецтво». Згодом ведуча надала слово керівникові проекту Раїсі Прокопенко, яка подякувала батькам, учителям за те, що зуміли своєчасно розгледіти в дітях талант, посприяли його розвиткові, а нині збирають значний урожай нагород. Авангард юних талантів району очолили учні 9-В класу Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, зокрема Богдановський Владислав, Ємельяненко Віталій, Зінченко Єгор, Пласкальна Анастасія, Уманський Андрій. Прочитати про них можна в другому виданні книги, що підтримане Всеукраїнським проектом «Майбутнє України- талановиті діти». Це зібрання відкриває нові імена дітей та їх наставників, які свято бережуть спадщину свого народу, які натхненно, самовідданою працею, істинним патріотизмом і щирою вірою в краще майбутнє відроджують та примножують велич і славу рідного краю, Батьківщини. Тож і надалі бажаємо їм творчого натхнення в підкоренні нових висот.

chevron-right chevron-left