Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Маскувальна сітка для українських захисників

Доброю справою завершили  рік, що минув, учні Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3: маскувальну сітку для військових сплели за чотири передноворічні дні. Величезний обсяг виконаних робіт став результатом згуртованої, наполегливої праці. А разом з піснями, що співали діти під час роботи, вплеталися у кожну комірку сітки любов і турбота  про захисників.
Необхідну допомогу в організації всього процесу, від кріплення до транспортування, надавали дорослі – вчителі та технічні працівники школи. Готову маскувальну сітку вже відправлено на передову завдяки волонтерській послузі Нової пошти. 
Дякуємо колективам 6Б, 7Б, 8Б, 9А, 9Б, 11А класів за активну пітримку українських воїнів. Особлива подяка волонтеру Кабаровській Наталії за надання необхідних матеріалів для плетіння і класному керівнику 7Б класу Христич Аллі Миколаївні за організацію цієї  важливої справи.