СТОП БУЛІНГ

04.07.2020 0

До уваги учасників освітнього процесу! Пропонуємо ознайомитися з матеріалами щодо протидії булінгу (цькуванню) учнів. ЗАКОН УКРАЇНИ ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ Рекомендації Переглянути

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

“Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами або байдужими спостерігачами.” (І. Бауер).
27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це особлива сторінка у світовій історії. Це історія трагічної загибелі та героїчного опору єврейського народу в роки панування нацистської Німеччини, в добу Другої світової війни.
У рамках факультативу “Історія Голокосту” учні 11-А та 10-А класів (учителі Білоус Л.С., Сирота М.В.) досліджували хроніку Голокосту на Херсонщині. Вихованці гуртка “Нащадки Перемоги” були запрошені до шкільної бібліотеки, де Шушковська О.П. ознайомила із літературою, присвяченою проблемі Голокосту, а вчитель Білоус Л.С. у кабінеті історії організувала для учнів виставку книг “Пам’ять про Голокост”. Ексурсоводи шкільного музею Бойової Слави провели тематичну екскурсію “Історія та уроки Голокосту”, по закінченню якої за круглим столом обговорили причини і наслідки цієї жахливої трагедії людства. Протягом тижня уроки історії починалися хвилиною пам’яті про жертви Голокоста.

chevron-right chevron-left