Місяць цифрової грамотності

До уваги педагогічних працівників, учнів-старшокласників та їх батьків!

З 01 по 30 листопада 2021 року за ініціативи Міністерства цифрової трансформації в Україні  триватиме масштабна інформаційна кампанія “Місяць цифрової грамотності”. Цифрова грамотність – здатність безпечно та ефективно  використовувати сучасні цифрові технології в навчанні, в роботі та особистісному розвитку.

Запрошуємо долучитися до Місяця цифрової грамотності з подальшими активними діями:

  1. Ознайомитися з платформою Дія. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/) і зареєструватися на ній, якщо ви ще цього не зробили.
  2. Ознайомитися із Всеукраїнською Школою Онлайн (https://lms.e-school.net.ua/) і зареєструватися на ній.
  3.  Переглянути освітні серіали “Основи кібергігієни”, “Кіберняні”, “Обережно! Кібершахраї”, “Безпека для дітей в інтернеті”.
  4. Скласти тест на цифрову грамотність Цифрограм 2.0.
  5. Для педагогічних працівників переглянути освітній серіал “Карантин: онлайн-сервіси для вчителів” (https://osvita.diia.gov.ua/courses/online-services-for-teachers) і по завершенню пройти фінальне тестування.

“Дія. Цифрова грамотність» – це перша національна онлайн-платформа з безоплатними курсами для підвищення рівня обізнаності українців у сфері цифрових технологій, яка допоможе освоїти базові цифрові навички. Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум про співпрацю із Українською бібліотечною асоціацією.

Долучайтеся до інформаційної кампанії! Набувайте необхідних цифрових навичок!