Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Нас радо зустріла Чигиринщина

28-29 квітня 2018 року краєзнавці Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відвідали Чигиринщину, що у Черкаській області, де з нагоди 100-ліття Української революції відбулися 23-і Всеукраїнські вшанування героїв Холодного Яру. Програма вшанувань була насиченою. Кожен з її учасників зміг знайти для себе щось цікаве відповідно до власного смаку, інтересів і переконань. Школярі стали учасниками мітингів, вечорів пам’яті гайдамацького ватажка ХVІІ ст. Гната Голого, вождя Коліївщини Максима Залізняка, Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупака та козаків-холодноярців. Урочистості проходили у селах Медведівці та Мельниках, на берегах Гайдамацького ставу, в Мотронинському монастирі та на хуторі Буді.
Крім того, краєзнавці змогли відчути справжній дух братерства українських воїнів, відвідавши виставку військової техніки та озброєння бійців 93-ої окремої механізованої бригади ЗСУ, якій невдовзі присвоять почесне найменування “Холодний Яр”.
Маршрут краєзнавчої подорожі пролягав також через Чигирин, де учні відвідали Замкову гору, фортифікаційні укріплення і резиденцію Богдана Хмельницького, та Суботів, де було поховано гетьмана.
А ще наші учні побували в “Зерноленді” села Івківці – вражаючому музеї старожитностей, який свою унікальність отримав завдяки автентичним експонатам. Здається, тут сплелося все: розваги, історія, етнографія, містика.

chevron-right chevron-left