З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Сковородинські навчання

22 вересня у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулися Сковородинські навчання «Пізнай себе», присвячені 300-річному ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа Г. С. Сковороди. У програмі брали участь почесні гості: Сагач Галина Михайлівна, доктор педагогічних наук, доктор теології, професор кафедри теорії і методики виховання КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», професор кафедри логіки філософського факультету Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, академік Академії наук вищої освіти України, та Кузьміч Тетяна Олександрівна, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри теорії і методики виховання, психології й інклюзивної освіти.

Під час евристичної бесіди з учнями 9-11класів «Світ мене ловив, та не спіймав» промовці донесли до молодого покоління життєві принципи Сковороди, які є актуальними й у наш час, а філософський круглий стіл для педагогічного колективу «Сковорода як гасло часу. Проект «Сковорода-300» став своєрідною платформою з обміну думками учителів школи з науковцями і вектором для подальшої співпраці.

Учні підготували театралізовані читання творів Григорія Савича, які було презентовано у актовій залі школи. Бібліотекарі Комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система» підібрали три невеличкі байки для театралізованих читань, що мали на меті показати сучасні образи та ситуації, але при цьому зберегти оригінальність змісту твору. Родзинкою заходу стала відома пісня байкаря «Всякому городу нрав і права» в сучасному аранжуванні, виконана талановитими і креативними учнями.

chevron-right chevron-left