Випуск 2021

01.07.2021 0

Кожного ранку з першими променями сонця, умиваючись сріблястою росою, народжується новий день. Доносячись з висоти, летить до нас на невидимих Переглянути

ТВІЙ ЗІРКОВИЙ ЧАС

21 грудня 2018 року учні Скадовської ЗОШ І-ІІІ №3 були запрошені до районної дитячої бібліотеки для участі у щорічному бібліотечному заході «Твій зірковий час». Захід проводився з метою відзначення дітей, які брали активну участь у районних та бібліотечних конкурсах, літературно-краєзнавчих читаннях, фестивалях протягом року.
Серед запрошених були волонтери, активні учасники та призери бібліотечних заходів. Це учні 11-А класу Берділа Ілля, Губарєва Ангеліна, Ямшинська Єлизавета, 10-Б класу Пендак Анастасія, Рибась Дмитро, Слюсар Владислава, 9-Б класу Лєоненкова Ольга, 8-Б класу Матейко Катерина, Юзвов Валерія та Юзвов Дар’я, 7-Б клас Яблонь Василина, 6-Б класу Мурашина Анастасія, 5-А класу Соценко Дарина, 3-В класу Болгарова Олександра. Діти переглянули цікаву презентацію про бібліотечні заходи та взяли участь в інтелектуальних іграх, отримали подяки та сувеніри від завідувача ЦБД Гребень Г.С. Учнів пригостили солодощами та смачними напоями.
Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 висловлює подяку КЗ «Скадовська централізована бібліотечна система» за організацію та проведення заходу «Твій зірковий час».

chevron-right chevron-left