Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Тепло долонь і серця – захисникам України

Усе починається з малого… З маленького, але такого важливого,  – з любові. Любові до матері, малої батьківщини, традицій, історії. Як відомо, людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією.

Великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. «В багатому на подвиги літописі українського воїнства безліч битв і дат, гідних стати Днем захисника Вітчизни. Я наголошую, Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої!» — Президент України Петро Порошенко,  24 серпня 2014 року.

Свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. Під гаслом  «Сила нескорених»  українці вперше відзначали свято Дня захисника України 14 жовтня. 10 жовтня 2015 року Президент України під час виступу на Всеукраїнському форумі учасників антитерористичної операції зазначив, що саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором.

Ми – українці! І ми цим пишаємось. У нас духовно багата держава. Ми співучі, щедрі, розумні, віддані, рішучі… «Тепло долонь і серця – захисникам України». Під таким гаслом 13 жовтня 2017 року пройшов  фестиваль української пісні у Скадовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 з метою вшанування  та підтримки української армії, учасників АТО і всіх захисників незалежної України.  Жоден клас не залишився осторонь. Пісні, що пролунали в актовій залі школи, доторкнулися до кожного серця! А вірші у виконанні  учнів 5-11 класів  у рамках шкільного етапу конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна!»  нікого не залишили байдужим. Кращими  серед читців були учні: 5-А класу Железняк Мануелла, 5-В класу – Лісниченко Дар’я, 8-В класу – Хандусь Любов, Войцикевич Олександра, 10-А класу – Ямшинська Єлизавета. Фестиваль відлунав, але українська пісня назавжди з нами і в смутку, і в радості, і в мирні часи, і  особливо зараз. Ми всі вдячні нашим воїнам, які боронять східні кордони держави, за те, що маємо можливість жити і співати у незалежній країні! Зі святом, захисники України!

chevron-right chevron-left