СТОП БУЛІНГ

04.07.2020 0

До уваги учасників освітнього процесу! Пропонуємо ознайомитися з матеріалами щодо протидії булінгу (цькуванню) учнів. ЗАКОН УКРАЇНИ ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ Рекомендації Переглянути

Українська революція: 100 років надії і боротьби

Сучасна Україна є спадкоємницею державних традицій Української революції 1917-1921 років. 21 січня 2019 року, напередодні двох важливих подій – Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут, у рамках Всеукраїнської акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби», учні Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вихованці гуртків «Скадовські краєзнавці» й “Нащадки Перемоги” стали учасниками прес-конференції «Скадовськ-1917: хроніка подій». Під час заходу, метою якого було залучення учнівської молоді до вивчення історії рідного краю, відомий краєзнавець, автор численних видань з історії, географії, політології та культури Скадовського району Олег Миколайович Лиховид презентував школярам свою нову книгу «Скадовськ -1917». Відповідаючи на численні запитання школярів, краєзнавець відтворив хроніку подій, що відбувалися в нашому місті за часів Української революції.
Михайло Вікторович Сирота, учитель історії та керівник краєзнавчого гуртка, ознайомив учасників заходу із подіями, фактами, наслідками та здобутками Української революції. Шкільний бібліотекар Ольга Петрівна Шушковська, яка організувала для школярів виставку книг Лиховида О.М., розповіла присутнім про бібліотечні заходи, що проводилися в закладі освіти на основі досліджень краєзнавця.

chevron-right chevron-left