Урок із суддею “Звернення громадян”

11 грудня у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся урок права на тему«Звернення громадян», куди був запрошений суддя Скадовського районного суду Херсонської області Олександр  Кустов. Він спробував себе у якості співвикладача з метою надання консультативної допомоги при вивченні Закону України «Про звернення громадян».
У  першій частині уроку учні опрацьовували навчальний матеріал, виконуючи практичні завдання. Здобувачі освіти дізналися про те,  для чого існує Закон України «Про звернення громадян», що таке звернення громадян і які бувають види звернень.
Олександр Кустов в ході уроку скорегував матеріал підручника, вказавши на останні зміни в законодавстві, відповів на питання учнів з теми уроку.  Суддя зосередив  увагу на  важливості конституційного права громадян на звернення, зазначивши наступне: «Звернення громадян – важлива форма взаємодії громадян з державою, що є невід’ємною складовою правової демократичної держави».
На прикінці уроку  надзвичайно допитливі учні засипали суддю запитаннями щодо юриспруденції та суддівської практики: «Які справи більше заслуховуються в суді?», «Яка справа для Вас була найскладнішою та найцікавішою?», «А як ви стали суддею?», «Як себе поводити, якщо раптово зупиняють працівники поліції», «А де вивчають юриспруденцію?».

chevron-right chevron-left