Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

20 жовтня 2017 року для учнів восьмих класів в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» було проведено інтегрований захід – усний журнал «Єдина краса – це здоров’я!». Метою цього заходу було залучення учнів до активної участі у Всеукраїнському місячнику  шкільних  бібліотек. В підготовці та проведенні усного журналу взяли участь учителі зарубіжної літератури Коляденко Н.Г., основ здоров’я Кушнірук О.В. та шкільні бібліотекарі Шушковська О.П., Ткаченко Г.В. Для активізації роботи учнів класи були поділені на  групи. Кожна з груп отримала завдання: підготувати окрему сторінку усного журналу.

Учні працювали з  довідковою літературою, шукали інформацію в мережі Інтернет, систематизували зібраний матеріал, готуючись до виступів. Епіграфом заходу стали слова: «Здоров’я – такий же унікум, як картина Рафаеля. Знищити його легко, відновити неможливо». Під час проведення заходу школярі мали нагоду відкрити цікаву сторінку в Книзі  історії світової літератури, яка була присвячена епосі Відродження. Діти дізналися, яким був ідеал людини в епоху Рененсанса. Аналізуючи твори геніальних митців: Леонардо да Вінчі, Рафаеля, Мікеланджело, Донателло, восьмикласники  звертали увагу на зміну еталонів краси в XV-ХХІ століттях.

Під час проведення цього  заходу  увагу школярів привернула презентація «Єдина краса – це здоров’я» та виставка,  присвячена творам митців епохи Відродження. Учитель зарубіжної літератури Коляденко Н.Г.  наголосила  на творчості таких видатних поетів епохи Відродження, як  Данте, Петрарка, Шекспір. Поетична сторінка усного журналу була присвячена прекрасним сонетам, в яких оспівувався ідеал коханої людини.

З  наступної сторінки усного журналу  школярі дізналися про такі методи  прикрашання обличчя і тіла людини, як макіяж, пірсинг, татуювання, пластичні операції. Учитель основ здоров’я Кушнірук О.В. звернула увагу  восьмикласників  на те, які негативні наслідки для здоров’я молоді можуть мати зміни зовнішності. Вона також ознайомила присутніх із особливостями роботи косметолога.

Усний журнал був спрямований на  виховання естетичних смаків школярів, любові до творів мистецтва епохи Відродження. Сподіваємося, що учні прислухалися до думки про те, що у сучасному світі красивою вважається людина, яка веде  здоровий спосіб життя.

chevron-right chevron-left