Юних лідерів Херсонщини очолили Скадовчани

16 травня 2018 року з метою реалізації державної молодіжної політики, обміну досвідом районних/міських рад лідерів учнівського самоврядування, активізації роботи обласної ради старшокласників було проведено збір лідерів учнівського самоврядування Херсонської області відповідно до наказу Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації від 03 травня 2018 року № 111 «Про проведення збору лідерів учнівського самоврядування Херсонської області».
Зустріч молодих активних здобувачів освіти відбулася на базі комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради. З вітальним словом до присутніх звернувся директор закладу Шановський Сергій Олекандрович.
У ході роботи було презентовано систему діяльності дитячих громадських організацій та органів учнівського самоврядування на Всеукраїнському рівні під час роботи Саміту проактивних «Б.У.М.», що проходив у Києві у травні цього року; зроблено аналіз роботи обласної Ради старшокласників за 2017/18 н.р., обговорено план роботи на перше півріччя 2018/19 н.р.
У 2018 році, за Статутом, голова Ради склав свої повноваження, новим головою обласної Ради старшокласників було обрано учня 9-В класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Андрія Уманського, заступником – учня 9-В класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Єгора Зінченка.
Уперше за історію існування організації її очолив представник Скадовського району.
Вітаємо Андрія та Єгора з обранням на відповідальні посади та бажаємо творчої співпраці з активною та ініціативною молоддю Херсонщини!

chevron-right chevron-left