Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Юні туристи – стежками партизанської слави

Подвиг партизан-підпільників увічнюють пам’ятники, історичні музеї, музеї партизанської слави. Пам’ять про людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом свято бережемо – це визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

З метою розширення всебічного кругозору учнів, вивчення історії рідного краю, активного пізнання навколишнього світу засобами туристсько-краєзнавчої діяльності, з метою національно-патріотичного виховання 21 жовтня 2017 року  учні  школи  здійснили незабутню подорож  в Олешківську пустелю, прокладаючи більш ніж десятикілометровий маршрут стежками партизанської слави.

Вихованці гуртка «Скадовські краєзнавці» (керівник Сирота М.В., учитель історії) набули багатого практичного досвіду зі спортивного орієнтування, як у лісовому масиві, так і серед піщаних кочугур, закріпили топографічні знання й уміння роботи з картами місцевості. П’ять  команд із учнів 7Б, 8В, 9В, 11А класів визначали місце знаходження контрольних пунків, змагаючись у швидкості, спритності й кмітливості.

Заряд бадьорості юні туристи отримали від головної туристичної страви –  каші, приготовленої на вогнищі. На свіжому повітрі  вона мала неповторний смак.

chevron-right chevron-left