Юридична відповідальність неповнолітніх

12 грудня 2018 року в Скадовській ЗОШ І-ІІІ  ступенів №3 в рамках Всеукраїнського тижня права для учнів 9-х класів проведено правовий захід «Юридична відповідальність неповнолітніх», під час якого учитель історії та правознавства Білоус Лора Сергіївна ознайомила учасників заходу з правами громадянина від народження до повноліття.

Гостями заходу стали Віра Шульгіна та Сергій Кеба, правники Скадовського офісу Мережі Правового Розвитку, які провели для дев’ятикласників тренінг «Права людини починаються з прав дитини». Правники розповіли учням про Конвенцію ООН про права дитини, акцентували увагу присутніх на обов’язках та особливостях юридичної відповідальності неповнолітніх дітей за вчинення правопорушення.

Школярі, ставши активними учасниками тренінгу, впевнено пройшли всі його етапи: «Ливарпамен», «Юридична консультація», «Правовий бліц». Учні, вирішуючи змодельовані із типових життєвих ситуацій правові завдання, продемонстрували  не лише глибокі знання, а й готовність  діяти в межах правового поля.

chevron-right chevron-left