СТОП БУЛІНГ

04.07.2020 0

До уваги учасників освітнього процесу! Пропонуємо ознайомитися з матеріалами щодо протидії булінгу (цькуванню) учнів. ЗАКОН УКРАЇНИ ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ Рекомендації Переглянути

Історія – свідок прожитого

Історія – свідок прожитого. Вона є найкращим учителем, який викладає свої уроки в музеях, котрі слугують не приміщеннями для зберігання експонатів, а джерелом духовного збагачення.
27 листопада 2018 року на базі Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 проведено семінар-тренінг керівників музеїв при закладах освіти «Діяльність музею в сучасному освітньому просторі».
Учасників заходу гостинно зустрів музей Бойової Слави школи, який є центром пам’яті, дослідження й вивчення історії рідного краю. Юні екскурсоводи Марія Кротова, Ілля Фірман, Владислав Богдановський, Любов Хандусь, Ілля Берділа презентували гостям результати пошукової і науково-дослідницької роботи у вигляді оглядової екскурсії експозиціями, присвяченими Другій світовій війні. Школярі акцентували увагу на оригінальних пам’ятках, що мають наукову та історичну цінність. Віталій Зеленін-Куц ознайомив відвідувачів музею з експозицією, в якій відображена трагічна сторінка нашої сучасної історії, – події, що відбуваються на Сході України.
Засобами музейних матеріалів десятикласник Владислав Богдановський представив гостям реконструкцію німецької та радянської військової форми, після чого провів віртуальну екскурсію домашнім музеєм своєї родини.
Учасники форум-театру Анастасія Пендак, Владислава Слюсар, Ангеліна Губарєва презентували збірку спогадів мешкаців Скадовська часів Другої світової війни “Очима очевидців. Дитинство, опалене війною”.
Лора Сергіївна Білоус, учитель історії та завідуюча шкільним музеєм, ділилася з присутніми досвідом музейної роботи, системність та ефективність якої неодноразово була високо оцінена на всеукраїнському рівні. Музей Бойової Слави – це творча лабораторія, діяльність якої базується на цілеспрямованості та ініціативі як учнів, так і вчителів.

chevron-right chevron-left