Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

22 січня – День соборності України

    22 січня українці щороку відзначають державне свято – День соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ідея соборності бере свій початок від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві. Важкий шлях пройшла наша країна, щоб здобути незалежність і соборність своїх земель. І ось події 2014 року – знову політичні скандали, фальсифікації, розділення понять Схід і Захід. Сьогодні Україна, можливо як ніколи раніше, потребує єдності й соборності всього українського народу.
Ми пишаємося тим, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного із нас. Україна – рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми.

chevron-right chevron-left