Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Історія та уроки Голокосту

16-18 травня 2015 року в Києві відбувся Всеукраїнський конкурс учнівських робіт “Історія та уроки Голокосту” ім.Медвинського за підтримки Євроазійського Єврейського конгресу (ЄАЄК) та Посольства Держави Ізраїль. У цьому конкурсі взяли участь 49 юнаків та дівчат з України, 3 – з Білорусії та 1 – з Молдови. Випала честь бути  учасниками цього конкурсу й наши школярам: Самуховій Ользі (10Б клас), Синяковій Анні (10А клас), Клименко Руслану (9А клас), Шаповалу Іллі (8В клас). Очолювала  команду учнів учитель історії та правознавства Білоус Лора Сергіївна.
Конкурс тривав три дні. За цей проміжок часу конкурсанти захищали свої наукові роботи,  брали участь у пізнавальних тренінгах. Організатори конкурсу запропонували  учасникам змістовну екскурсію містом Києвом. Учні з захопленням відвідали Бабин Яр, завдяки екскурсоводам побачили меморіали, встановлені загиблим під час Другої світової війни євреям,  побували на Майдані Незалежності.

Своїми враженнями про поїздку до Києва  поділилася учасниця конкурсу Самухова Ольга.

13

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.