З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

ДО ДНЯ АСТРОНОМІЇ

ДО   ДНЯ  АСТРОНОМІЇ

19 квітня 2013 року  учні 11-А класу стали учасниками виховного заходу, присвяченого весняному  Дню астрономії, який проходив під гаслом «Ми – ті, хто несе астрономію людям!».  Старшокласники не лише змогли продемонструвати й  поглибити  свої знання з астрономії та космонавтики, але й проявити  інтелектуальні здібності, творчу активність, розширити науковий кругозір.

День астрономії  (Astronomy Day) був започаткований у 1973 році в Каліфорнії з метою популяризації астрономії як науки. Весняний День астрономії зазвичай відзначається в суботу – в період із середини квітня до середини травня перед першою чвертю Місяця.

Цього дня тисячі астрономічних клубів, наукових музеїв, обсерваторій, планетаріїв у багатьох країнах проводять багато цікавих заходів, включаючи публічні лекції відомих  космонавтів, телеконференції, спільні проекти, масові покази зоряного неба.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA