Боримося з торгівлею людьми

Боримося з торгівлею людьми

Виступ шкільного форум-театру став традиційним для нашого навчального закладу, адже своїми інсценізаціями його актори намагаються донести до кожного учня найважливіші проблеми суспільства чи школи. У рамках тижня історії та права, що проходив у школі з 22 по 26 квітня 2013 року, учні середньої ланки та старшокласники отримали можливість переглянути міні-виставу «Кафа. Ринок рабів»,  під час якої свою акторську майстерність демонстрували учні 9-Б класу.

Оскільки у даному році форум-театр обрав гасло «Боримося з торгівлею людьми», то не можуть пройти осторонь слова, якими починається вистава: «На початку 90-х років Україна зіштовхнулася із такою серйозною проблемою, як торгівля людьми. Нещодавно в  засобах масової інформації прокотилася нова хвиля інформації про сучасне рабство, про торгівлю дітьми та людьми, як біологічною сировиною для пересадки органів…»

Керівник форум-театру  вчитель історії Яковлєва С.П. звернулася до школярів із словами: «Діти, будемо  уважними до себе і до своїх близьких, щоб ніколи не стати об’єктом куплі-продажу».