З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Справжні герої – серед нас

z-dnem-zb-syl

В Україні  існують офіційні  свята повітряних військ, флоту і сухопутних підрозділів. Але  6 грудня відзначається найважливіше свято, яке символізує єдність усіх видів військ, – це день Збройних Сил України.

День Збройних Сил України – це свято справжніх українських воїнів. Це свято  тих випускників нашої школи, які в найтяжчі для країни часи взяли зброю в руки і, не зрадивши  військовій присязі,   стали на захист  своєї Батьківщини.

Кожна зустріч учнів нашої школи з учасниками бойових дій переповнена  непідробними емоціями, теплотою почуттів та радістю від невимушеного  спілкування, бо це люди, які творять новітню історію нашої держави.

Напередодні  свята всіх українських воїнів  старшокласники Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 отримали чудову нагоду поспілкуватися із справжнім патріотом-земляком, випускником школи Бухтієм Олександром Леонідовичем.

Олександр Леонідович – доброволець,  за власним бажанням пішов захищати рубежі Батьківщини. У жовтні 2015 року отримав призначення на проходження служби у 79-ій окремій Миколаївській  десантно-штурмовій бригаді, у складі третього батальйону “Фенікс”.  Спілкуючись із школярами, воїн з гордістю згадував людей, з якими довелося ділити тяготи військової служби, особливо командира своєї  роти з позивним “Спартак” – відважного воїна й вимогливого офіцера. Рота “спартанців” пройшла справжнє випробування на міцність спочатку в Мар`їнці, а потім – під Широкіним та Водяним, де її бійці здійснювали охорону та супровід різних військових підрозділів.

Олександр Леонідович розповідав про сучасне оснащення вітчизняної армії, про високий бойовий дух серед військових, про підтримку бійців маленькими українцями, які і зараз продовжують передавати  на передову   поробки, обереги, сувеніри, малюнки, листівки.

Боєць відвідав шкільний музей Бойової Слави, кімнату школяра з національно-патріотичного виховання, закликав хлопців бути патріотами й захисниками своєї країни.

chevron-right chevron-left

 6 грудня школярі стали учасниками своєрідного флеш-мобу, присвяченого Збройним Силам України. Під час перерв хлопці й дівчата мали можливість переглянути відеоролики про українську армію, створені ними презентації в підтримку наших мужніх захисників, а також відеосюжети загальношкільних заходів, присвячених виконанню сучасних пісень на військову тематику.

chevron-right chevron-left