З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Майбутнє лісу в наших руках

Учні 8В та 8Б класу Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 стали учасниками Акції “Майбутнє лісу в наших руках”, організованої Держкомлісгоспом 6 квітня 2017 року. За ініціативи Скадовського осередку Всеукраїнської Екологічної Ліги, ДП “Скадовське досвідне лісомисливське господарство”, Нацонального природного парку “Джарилгацький” у лісорозпліднику лісгоспу було висаджено 1200 майбутніх саджанців самшиту.

Головним заходом Акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі учнівської та шкільної молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ. Розуміючи необхідність виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження екологічної рівноваги на планеті, проводяться регіональні заходи Акції.

chevron-right chevron-left