Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Від наукового відкриття до Чорнобильської катастрофи

Тридцять один рік відділяє нас від Чорнобильської катастрофи – найбільшої та найжахливішої за всю історію людства техногенної аварії. В серцях українців і досі звучить відлуння тих трагічних подій. Ми не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.

26 квітня 2017 року для учнів 8-9-х класів заступником директора з НВР, учителем фізики Сиротою Л.В. був проведений виховний захід “Чорнобиль не має минулого”, протягом якого школярі подолали більш, ніж столітній проміжок часу, – від відкриття А.Беккерелем  явища радіоактивності до аварії на Чорнобильській АЕС та її страшних наслідків. Епіграфом заходу стали слова А.Кларка: “У цьому  неймовірно градіозному світі ми ніколи не будемо страждати від нестачі енергії, головне, щоб нам усім вистачило розуму”.

chevron-right chevron-left