Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

До Дня партизанської слави

Щороку 22 вересня ми відзначаємо День партизанської слави. Він є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над нацистськими загарбниками, відновлення історичної справедливості щодо визнання масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Адже найтяжчі випробування випали на долю українського народу під час Великої Вітчизняної війни, коли в умовах тотального терору і нехтування ворогом елементарних прав людини, насамперед права на життя, в Україні сформувався Рух Опору, який став грізною силою і перешкодою на шляху здійснення нацистами жахливого плану поневолення народів.

З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам’яті у загальноосвітніх закладах  Скадовського району організовуються тематичні уроки і лекції, уроки мужності «Сторінками партизанської слави», години патріотизму «Бійці тихого фронту».

У Скадовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 до ветеранів особливе ставлення, адже виховний патріотичний комплекс, який складається з шкільного осередку дитячої громадської організації «Нащадки Перемоги», музею Бойової Слави, класу кадетів, гуртків патріотичного спрямування, відділу історичного краєзнавства учнівського самоврядування Шкільне містечко, спрямовує свою діяльність на формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей.

Особливим напрямком роботи є залучення учнів до історичної пам’яті, виховання в них гордості і поваги до ветеранів Великої Вітчизняної війни. Протягом багатьох років колектив школи плідно співпрацює з радою ветеранів, і цього року до Дня партизанської слави школярами було ініційовано проведення веб-мосту «Зустріч поколінь». Радо сприйняли дану пропозицію голова Скадовської ради ветеранів Спиця Володимир Миколайович та відповідальний секретар Херсонської ради ветеранів Фролова Лариса Михайлівна.

Члени ради музею Бойової Слави запросили учнів 5-9 класів у віртуальну подорож «Стежками партизанської слави», а члени шкільних загонів «Милосердя» привітали зі святом ветеранів, якими опікуються. Учні кадетського класу відвідали та привітали учасницю партизанського руху у Білорусі Братченко Тамару Андріївну, яка у далекому 1943 році стала зв’язківцем партизанського загону «За Родину» бригади ім. Кірова. Тамара Андріївна розповіла про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму.

У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. Ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам. Ми завжди пам’ятаємо тих, хто ціною свого життя відстояв наше щасливе сьогодення.

DSCF4893DSCF4888DSCF4865

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.