З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Спецпризначенці – люди особливої професії

11  квітня 2017 року відбулася зустріч учнів з випускником нашої школи 2002 року Красніковим Олексієм, учасником Антитерористичної операції на Сході України. Під час бесіди із школярами та класним керівником Лебедєвою Н.А. відчувалося, що в кожному слові Олексія – біль і відповідальність за долю країни, гордість за відроджене українське військо, подяка пересічним громадянам за підтримку армії.

У 2015 році Красніков О. добровільно пішов до військкомату,  заявивши про своє бажання  проходити службу або в добровольчому батальйоні, або в лавах Збройних Сил України. Як і в кожного справжнього чоловіка, в Олексія була мрія  – потрапити в підрозділ військ, що виконують специфічні  бойові  завдання. Це так звані війська спеціального призначення, які завжди вважалися елітою армії.  Через деякий час  мрія  здійснилася:  пройшовши відповідну підготовку,  матрос Красніков був зарахований на службу до одного з підрозділів 73 морського центру спеціальних операцій, військовослужбовців якого ласкаво називають «морськими котиками». У складі підрозділу Олексій виконував надскладні й надсекретні завдання вздовж усього кордону з окупованими територіями Донецької й Луганської областей. Водночас боєць збагачував власний досвід і знання  у військовій справі, беручи приклад із своїх однослужбовців і командирів. І донині авторитетом  для Олексія залишається капітан ІІІ рангу ВМС України Едуард Шевченко (псевдо «Борода»). Він – офіцер-легенда, на рахунку якого десятки вдалих спеціальних операцій. Він –  справжній професіонал, для якого війна – це робота. Він – вимогливий і відповідальний командир, який  першим заходить у ворожий тил й останнім з нього виходить. Олексій з гордістю розповідав про грамоту, яку вручив йому «Борода» за сумлінне виконання військового обов’язку.

На згадку про себе наш герой подарував шкільному музею Бойової Слави свою медаль «За оборону рідної держави» – своєрідний знак народної пошани від волонтерів Херсонщини.

chevron-right chevron-left

D_gCBY7a2d8