З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Акція “Діти проти СНІДу”

Зоров’я – це не тільки відсутність хвороби, але й стан найбільшого фізичного, психологічного, соціального благополуччя»

                                                                                                                            Народна мудрість

Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та рішенням Генеральної асамблеї ООН, прийнятими у 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту.

На  виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки  ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки, з метою привернення уваги громадськості до проблеми поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу в Скадовській загальноосвітній школі I-III ступенів №3, під керівництвом соціального педагога Олегаш Т.І., педагога організатора Ямшинської О.О. та за підтримки адміністрації школи була проведена акція «Діти проти СНІДу» серед учнів старших класів.

Мета заходу була спрямована на привернення уваги молоді до проблеми розповсюдження ВІЛ інфекції та СНІДу в Україні, формування в молоді відповідального ставлення до свого здоров’я,  а також вироблення активної життєвої позиції. 

Про статистичні показники та загальний стан ВІЛ\СНІДу в місті Скадовську учням розповіла запрошена гостя – головний спеціаліст СССДМ РДА  Голодченко Катерина Юріївна.

        Нажаль, проблемаСНІДу є дуже актуальною в нашій країні, жертвою якої може стати будь-хто – навіть середньостатистичний громадянин.

PzxnKb4PdQ4

 IMG_1438LonYIvUvSF8

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.