Компетентнісний підхід у технологічній освіті

24 жовтня 2018 року за планом роботи Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» у Скадовській школі № 3 відбулося урочисте відкриття ІV засідання науково-методичної ради на тему “Про шляхи реалізації компетентнісного підходу в технологічній освіті Скадовського району».

Членам науково-методичної ради та завідувачам методичних кабінетів області було запропоновано відвідати інтегрований урок в 10-В класі на тему «Створення моделі роботизованого пристрою», який проводили учитель технологій Сергій Анатолійович  Горун та учитель інформатики Валентин Володимирович Соценко. Презентовані під час уроку учнями моделі автоматизованих пристроїв на базі конструкторів Arduino Uno, пошук ними ідей для реалізації власних проектів – це впевнений крок до створення “розумного будинку”, до вдосконалення сучасного побуту людини.

Власним досвідом із профорієнтаційної роботи  в старшій школі ділилася із присутніми практичний психолог школи Олена Геннадіївна Лісниченко.

Учителі трудового навчання Горун С.А. та Кушнірук О.В. презентували свою роботу на базі майстерень з  технічних та  обслуговуючих видів праці.

chevron-right chevron-left

 

chevron-right chevron-left