Мій рідний край – мальовнича Херсонщина

Херсонщина!

Мій рідний край, моя земля

Прекрасна, загадкова….

Твої сади, твої лани,

Дніпровські, чорноморські хвилі

Дивують знову й знову!

Сьогодні освіченій людині, патріоту української держави прикро не знати історичного минулого рідного краю, його легенд, фольклору, імен талановитих творчих людей, якими багата наша херсонська земля. Край, у якому ми живемо складає дивовижну скарбницю культурного досвіду багатьох поколінь і народів.

Заглиблившись під час історично-літературної вітальні «Мій рідний край – мальовнича Херсонщина» в історію, культуру, учні Скдовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 отримали можливість зазирнути у власне минуле і сьогодення – хвилюючі таємниці Скіфського царства, нескінчені простори асканійського степу, культурно-мистецькі, спортивно-оздоровчі і туристсько-краєзнавчі заклади Скадовщини, Херсонщини.

Відкрили для себе учасники вітальні і те, що велич краю в людях, які тут живуть, і особливо в тих людях, які своїми справами зробили внесок у розвиток науки та культури. Багато видатних людей, що прославляли Херсонщину, народилися і зросли в області: О.Петрусенко, О.Спендіаров, М.Куліш. Пам’ять зберігає імена видатних людей, які створювали історію, славу, культуру краю: Г.Потьомкіна, Ф.Ушакова, І.Ганнібала, Д.Говарда, Ф.Фальц-Фейна, С.Б.Скадовського, О.Шовкуненка, Б.Лавреньова, усіх тих, хто будував, захищав і розвивав наш край.

Учні мали можливість висловити свої власні думки, викликані почуттям любові до рідного краю!

IMG_1907

IMG_1902

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.