Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

День відкритих дверей

    Стало вже доброю традицією, що  в привітний квітневий день Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 радо зустрічає батьків у стінах закладу. Не перший рік  працює адаптаційний центр «П’ятикласник». Навчально-виховний процес  у  День «відкритих» дверей проходить під гаслом «Батьки і діти – нерозривне коло, що єднає сім’я і школа». Цього дня  адміністрація школи  та педагогічний колектив запрошують батьків, бабусь і дідусів поспілкуватися з учителями, класними керівниками, відвідати уроки, під час яких  вони матимуть можливість побачити  й порадіти  успіхам у навчанні й вихованні своїх дітей, онуків.

     У п’ятницю, 11 квітня, п’ятикласники з особливим бажанням поспішали до школи,  але не через те, що це останній день навчання перед вихідним, а тому, що йшли в супроводі найрідніших людей. І хлопчакам, і дівчаткам кортіло продемонструвати достатньо високий рівень успішності й потенціал творчості. План проведення Дня «відкритих» дверей передбачав  уроки  гуманітарного, математичного, природничого циклів та години спілкування.  Учителі вкотре підтвердили, що творчо підходять  до реалізації на практиці  завдань, поставлених новим Державним стандартом, продемонструвавши  родзинки   педагогічного досвіду. Працювали злагоджено, наполегливо, креативно, що дало підстави переконатися в єдності вирішення задач, що стоять перед педагогами, учнями, батьками – виховання всебічно розвиненої особистості конкурентно спроможної у сучасному суспільстві. Тому маємо право стверджувати, що Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – Школа  розвитку успішної особистості!

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.