Фото – на допомогу

      За ініціативою військового волонтера, журналістки ХОДТРК «Скіфія» Аліни Савченко Херсоном прокотилася хвиля благодійної акції «Фото — на допомогу!», підтримана фондом громади Херсона «Захист». Ідея видалася настільки привабливою, що 26 вересня ця хвиля дісталася Скадовська. Це перший районний центр Херсонщини, де патріотично налаштовані активісти вирішили її провести. Більшість з організаторів — педагоги Скадовської ЗОШ №3, тож до проведення залучили всю школу.     Фотографування проходило у супроводі дитячих патріотичних пісень.
До акції долучилися і мешканці міста. Все ж таки основними фотомоделями стали діти. Разом з учителем трудового навчання О.В. Кушнірук вони готували атрибути, оформляли місця фотосесій, а директор Скадовської школи-інтернату Херсонської обласної ради Олена Сербінова та учитель музики Олена Фірман забезпечили озвучення заходу та концертну програму. Фотографування здійснив скадовський фотомайстер Володимир Харчиков та учениці  школи Гудзь Тетяна, Солов’єнко Юлія та Мігель Юліана.
Родзинкою акції стала фотосесія сім’ї прикордонника: так співпало, що саме цього дня у нього була можливість побувати вдома, тому він з дружиною та двома маленькими доньками (усі — у вишиванках!) опинилися у центрі уваги і малих, і старих.
Героями дня стали й учні-волонтери, які працювали з благодійними скриньками фонду «Захист». Вони робили це вперше, але з настроєм. Вони делікатно запрошували скадовчан до благодійності.
Дякуємо Вікторії Стоколюк, Євгенії Гуровій, Катерині Кваші, Лілії Нікішенко, Віталію Макарчуку та Володимиру Мізіну! Саме ці волонтери після акції й підраховували благодійні кошти зі скриньок. Завдяки акції «Фото — на допомогу!» скадовчани пожертвували 2538 грн. 50 коп. Оскільки мету збору коштів озвучили на самому початку акції — на індивідуальні аптечки для херсонських прикордонників, то нескладно було підрахувати й ефект від її проведення.
          Завдяки зібраній сумі такі аптечки отримає ДЕВ’ЯНОСТО прикордонників! 

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.