До 70-ї річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників

Відповідно плану роботи школи у жовтні 2014 року діяльність педагогічного колективу та учнівського самоврядування Шкільне містечко була спрямована на відзначення пам’ятних дат Великої Вітчизняної війни, вшанування подвигу бійців Червоної Армії в боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни.

З метою підготовки до відзначення 28 жовтня 2014 року 70-тої річниці визволення України  від німецько-фашистських загарбників у школі було створено організаційний комітет, який координував діяльність усіх структур загальноосвітнього закладу.

Учні 9Б, та 9В класів під керівництвом класних керівників Коляденко Н.Г. і Мірошниченко В.В. упорядкували братські могили на старому кладовищі, що увічнюють пам’ять про Перемогу та подвиги її учасників, провели серед учнів 7-8 класів превентивну роботу з метою недопущення наруги і руйнування військових поховань та інших пам’яток Великої Вітчизняної війни.

З метою військово-патріотичного виховання у жовтні 2014 року була організована декада розвитку ціннісного ставлення до суспільства і держави.

Загони „Милосердя” провели операцію „Ветеран”, присвячену 70-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, привітали підшефних ветеранів зі святом та надали їм адресну допомогу.

Вчитель музики Коршун С.Л. 22.10.14 з учнями 7-8 класів організували парад інсценованої пісні, учні розучили пісні воєнних років, історію їх створення, презентували міні інсценізації.

Загальношкільний Урок Мужності „Пам’ятаймо…”, підготовлений педагогом-організатором Ямшинською О.О. та творчою групою 10 класів привернув увагу дітей різновікових груп до важливості збереження історичної пам’яті, цінності людського життя, поваги до людей старшого покоління.

З 21 жовтня 2014 року у школі працює загальношкільна виставка малюнків, творчих робіт „Україно-дивоцвіт”, роботи якої закликають до миру.

28 жовтня 2014 року інформаційна година з 1-го по 11 клас була присвячена 70-ій річниці визволення України від фашистських загарбників.

Протягом декади, за графіком годин спілкування, класні керівники 1-11 класів організували та провели Уроки Мужності під гаслом «Україна вільна та щаслива!» з відео переглядом сюжетів документальних кадрів звільнення території України від нацистських загарбників, із зустрічами з ветеранами та дітьми війни.

Найважливим фактором створення виховного патріотичного простору навчального закладу стало урочисте відкриття 28 жовтня реконструйованого музею Бойової слави школи, завідувачем якого є учитель історії Білоус Л.С.

Протягом 28 жовтня – 04 листопада для учнів школи  юними екскурсоводами проводилися екскурсії в музеї Бойової слави.

Крім того, учитель історії Білоус Л.С. брала участь в обласному конкурсі «Священна пам’ять війни» на кращу віртуальну екскурсію музеєм Бойової слави, в якому посіла І місце.

Двадцять учнів 3Б, 9А, 11А, 11Б класів 03 листопада 2014 року взяли участь у  Всеукраїнській естафеті пам’яті та Всеукраїнської акції з відзначення 70-річчя звільнення Червоною Армією міст, інших населених пунктів та регіонів України від фашистських загарбників, а саме виступили на міському мітингу з нагоди звільнення м. Скадовська.

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.