Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

БІОІНТЕЛЕКТ-ШОУ “ЕВРИКА”

10 квітня 2015 року в рамка місячника біології та екології в школі було проведено біоінтелект-шоу “Еврика”, в якому взяли  участь команди 8Б класу “ЕКОЛАЙФ” та 8В класу “КІВІ”. Восьмикласники отримали можливість позмагатися не тільки в знаннях з біології, але й проявити свій інтелект, кмітливість, винахідливість, спостережливість та творчість.

Зазвичай вікторину називають грою переможців. Вона вимагає від учасників швидко й повно давати відповіді на поставлені запитання.  Тому під час вікторини-розминки та гейму “Гонка за лідером”  учасники команд  відповідали на запитання, намагаючись згадати раніше вивченні поняття. Багато несподіванок та захоплюючих моментів принесли гейми “Ти – мені, я – тобі”, “Заморочки з бочки”, а справжнього емоційного та інтелектуального напруження в учнів 8-х класів викликали конкурси “Склади слово” та “Вустами дитини”. Зичайно, не забули і про вболівальників, завдання для яких  були повязані  з  рослинами та квітами-символами.

 За підсумками  інтелектуального шоу, переможцем визнано команду “КІВІ”.

Природу неможливо побачити очима, її можна лише зрозуміти розумом і відчути серцем. Сподіваємося, що учням 8Б, 8В класів та їх учителям Черевко Л.А., Бондаренко Т.В. якраз вдалося це зробити.

Учениця 8В класу Сирота Д.

IMG_2527

IMG_2543

IMG_2505

IMG_2504

IMG_2497

IMG_2496

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.