День учителя – величне свято

Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, коли у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить величне свято – День учителя!

У цей день  люди нелегкої, але необхідної на Землі професії,  приймали  слова подяки від  школярів та їх батьків. Із сьомої ранку майбутні випускники  – учні 9-х та 11-х класів, – зустрічаючи своїх наставників біля воріт школи, проводжали їх  за руку до дверей, прикрашених аркою із різнобарвних стрічок та квітів.

На  якусь мить учителі забули про свої повсякденні турботи і разом із своїми вихованцями  провели приємні хвилини відпочинку, ставши бажаними учасниками  святкового інтегрованого уроку-концерту  на тему «Учитель спокою не знає, учитель завжди у тривозі».

Не забули привітати учителів із професійним святом і колишні випускники школи. Слова вдячності за виховання сина були адресовані педагогічному колективу від Шамйонової Н.А. Її син, Ішкулов Еміль, перебуваючи в зоні бойових дій на Сході України,  передав вітання і найкращі побажання вчителям, дякуючи за їх постійну підтримку українських воїнів.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.