День учителя – величне свято

Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, коли у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить величне свято – День учителя!

У цей день  люди нелегкої, але необхідної на Землі професії,  приймали  слова подяки від  школярів та їх батьків. Із сьомої ранку майбутні випускники  – учні 9-х та 11-х класів, – зустрічаючи своїх наставників біля воріт школи, проводжали їх  за руку до дверей, прикрашених аркою із різнобарвних стрічок та квітів.

На  якусь мить учителі забули про свої повсякденні турботи і разом із своїми вихованцями  провели приємні хвилини відпочинку, ставши бажаними учасниками  святкового інтегрованого уроку-концерту  на тему «Учитель спокою не знає, учитель завжди у тривозі».

Не забули привітати учителів із професійним святом і колишні випускники школи. Слова вдячності за виховання сина були адресовані педагогічному колективу від Шамйонової Н.А. Її син, Ішкулов Еміль, перебуваючи в зоні бойових дій на Сході України,  передав вітання і найкращі побажання вчителям, дякуючи за їх постійну підтримку українських воїнів.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Залишити коментар

Залишити коментар