Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

День закоханих – свято ніжних почуттів та креативу

День святого Валентина – давнє свято зі своїми традиціями. Одне з його головних правил – робити коханим подарунки – так звані “валентинки”, які  обов’язково повинні мати форму серця.

Учні нашої школи  доклали максимум зусиль для того, щоб власними руками створити для себе й учителів справжнє свято кохання,  наповнивши його романтикою, радістю,  красою і креативом. Ще до початку навчальних занять кожен учень, переступивши поріг школи, отримав маленькиий конвертик із ніжними побажаннями, а вчителів, взагалі, очікував справжній сюрприз – запашне медове  серце в рожевій глазурі.

Крім того, школярі та їхні батьки з  любов’ю напекли тістечок, печива та пряників, створили цікаві тематичні поробки. Увесь крам сьогодні представили на великому шкільному ярмарку, а за виручені гроші вирішили придбати обладнання для шкільної дискотеки. Ось так любов творить реальні справи на благо всієї шкільної громади.

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.