З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

шевченко

Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф Тарас Григорович Шевченко народився 9  березня  1814 року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці Київської губернії (нині Черкаської області). Не важко здогадатися, що за народженням він був таким же кріпаком, як і його батьки, які незабаром покинули його, залишивши цей світ на суд Божий. Чи міг тоді хто передбачити, що ім’ям Тараса Шевченка в майбутньому стануть називати  села, міста, вулиці, друкувати його зображення на державних грошових купюрах, поштових марках, ставити йому пам’ятники і відкривати численні меморіальні таблички, випускати на його честь ювілейні монети і засновувати  премії?

Відзначаючи 202-у річницю з дня народження Великого Кобзаря, школярі згадували його твори, які дорогоцінною перлиною продовжують виблискувати в золотій скарбниці світової культури. Саме вони надихають нас на просту і в той же час геніальну думку: сила будь-якого народу – у його єдності, у повазі до інших народів та в палкому прагненні жити в мирі та злагоді, як мають жити люди у великій та дружній родині.

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.