Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Відповідно  плану  заходів із підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України, плану роботи школи у січні 2015 року діяльність педагогічного колективу та учнівського самоврядування  була спрямована на підготовку та проведення ряду заходів до Дня Соборності України.

З метою громадянсько-патріотичного виховання у січні 2015 року був організований тиждень розвитку ціннісного ставлення до суспільства і держави.

З 19 січня по 23 січня 2015 року в школі проведена низка навчальних, виховних заходів щодо відзначення Дня Соборності України, Акту злуки УНР і ЗУНР: години спілкування, усні журнали, круглі столи, лекції, інтелектуальні конкурси, присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

21 січня була  проведена єдина  інформаційна година «Національна єдність – запорука державності України», відслідкована паралель подій, що відбувалися 96 років тому. Нині питання боротьби за єдність та незалежність нашої країни залишається також актуальним.

Протягом тижня за графіком проводилися годин спілкування. Класні керівники 1-11 класів організували   Уроки Єдності з відео переглядом сюжетів документальних кадрів «Акт Злуки УНР на ЗУНР»,  «День Соборності – перше свято України», «День Соборності України».

Для учнів 5-6 класів школи було проведено конкурс творчих робіт «Яким я бачу майбутнє моєї держави», бесіда-вікторина «Що ми знаємо про Соборність України».

Цікаві заходи щодо  відзначення Дня Соборності проведені і  в  паралелі  7 класів: експрес – гра «Що ти знаєш про Україну?», бесіда-вікторина свято «Соборність України – ідея єдності українських земель».

З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення зі ст. 20 Конституції України, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, викликання інтересу до вивчення історії України 19 січня 2015 року у

паралелі 8-х класів була проведена тематична  година спілкування. Епіграфом до виховного заходу були обрані слова української поетеси Ліни Костенко:

Шматок землі, ти звешся Україно.

Ти був до нас. Ти будеш після нас.

Старшокласники  презентували історико-літературні композиції,  підготовлені у програмі Power-Point  із супроводом до Дня Соборності України.

Бібліотекарями школи оформлена виставка художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки.

Проведені просвітницькі заходи були спрямовані на виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народу, утвердження демократичних цінностей .

DSC_7109 (1)

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.