До Дня Захисника Вітчизни

Українці 14 жовтня пов’язують з багатьма подіями –  день Покрови Пресвятої Богородиці,  День українського козацтва, День захисника́ України. Саме цього дня наша країна вшановує тих, на чиїх плечах тримається її державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє.

Напередодні Дня захисника України до Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 завітали найдорожчі гості – військовослужбовці, які ознайомили учнів з особливостями професії військового та з окремими видами стрілецької зброї.

Зібрані протягом тижня школярами  вітальні листівки, малюнки, поробки, обереги, продукти харчування для захисників через депутата обласної ради Курікова В.Л. відправили на передову на сході України. Крім того, свої привітання зі святом поштою на фронт відправили учні 6Б класу (класний керівник Христич А.М.) для бійців 1-го окремого Феодосійського батальйону морської піхоти, що боронить українську землю поблизу селища Широкіне.

Учні 5Б класу разом з Олегаш Т.І. у творчій атмосфері відзначили День козацтва,  привітавши зі святом своїх  хлопців – майбутніх захисників України.

Під час загальноосвітнього  заходу, на який завітали головний спеціаліст відділу освіти Полєнок Т.Г. та кореспондент газети «Чорноморець» Бондарєв Ю.В.,  класні колективи 4Б, 5А, 6А, 6Б, 8В, 10Б класів у  своїх виступах прославляли  козацьке минуле українського народу, віддавали шану сьогоднішнім захисникам України. Учениця 9Б класу Стукало Галина усіх присутніх вразила виконанням вірша “Бачу тебе, Україно!”. Заступник директора з НВР Сирота Л.В. презентувала учням  результати своєї дослідницько-пошукової роботи  на тему «Портрети героїв», розповівши історії про випускників нашої школи, які першими стали на захист Батьківщини під час військових дій, що розгорунулися на сході країни навесні 2014 року. Ліна Вікторівна наголосила: «Основна задача педагогічного та учнівського колективів нашого навчального закладу – пам’ятати про   кожного нашого випускника – від рядового до офіцера,  не залежно від військових посад чи звань, про кожного бійця, який вписав свою сторінку в   історію боротьби за незалежність України».

Юсупова Аміне, голова волонтерського загону  6Б класу, який  став лауреатом конкурсу «Благодійник року-2016», звітувала про благодійну роботу  колективу.  Свій виступ учениця закінчила словами: «Ми обіцяємо, що будемо і надалі підтримувати відважних захисників, які в пеклі війни заради всіх нас ризикують найдорожчим – своїм життям».

Даний захід, насичений емоціями та динамічністю, відбувся завдяки творчій активності та організаторському таланту  заступника директора з виховної роботи Пригодич Л.Л. та педагога-організатора Ямшинської О.О. До речі, Олена Олегівна до акапельного виконання державного гімну підключила двох сестричок-шестикласниць Юзвов Дар`ю та Валерію.

Під керівництвом учителя образотворчого мистецтва та художньої культури Шешиної М.С. була організована виставка  малюнків “Вітаємо вас, наші захисники!” У кожній дитячій роботі відчувається бажання учнів підтримати наших воїнів, припинити бойові дії, змінити життя українців на краще.

17 жовтня 2016 року відбулося офіційне відкриття кімнати школяра з національно-патріотичного виховання, яка стала осередком виховної роботи та діяльності  учнівського самоврядування в навчальному закладі.

chevron-right chevron-left