З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

ДОБРІ СПРАВИ

Війна в країні змусила всіх переорієнтувати свою повсякденну та професійну діяльність, розставити найважливіші акценти. Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 вирішила долучитися до спільної народної справи, активно включившись на початку навчального року у волонтерську діяльність. Все почалося з благодійної акції «Фото на допомогу», за якою слідували  «Лист солдату» та «Діти Скадовська – дітям Донбасу». Незабутніми залишилися зустрічі шкільної родини з нашими випускниками-воїнами, які посиливши в учнів почуття  відповідальності, стали ще більшим стимулом для подальшої роботи в напрямку патріотичного виховання.

По закінченню І семестру 2014-2015 навчального року  класні колективи організовано підключилися до екологічної акції по збору макулатури, ініціатором проведення якої була вчитель біології та екології Черевко Людмила Андріївна. На початку заходу було чітко озвучено мету – отримані кошти підуть на допомогу нашим захисникам, учасникам Антитерористичної операції на Сході України.  Учнівські колективи з ентузіазмом підключилися до акції, яка відразу переросла у справжнє змагання.  Кожен клас намагався зібрати якомога більше макулатури, і як наслідок, результат вражаючий: 4302 кілограми, у грошовому еквіваленті – це 5600 гривен. Найбільш активними виявилися учні 8-Б класу (класний керівник Черевко Л.А.) – 867 кг,  6-В класу (класний керівник Буравцова Є.Б.) – 558 кг,  6-Б класу (класний керівник Ковтун А.С.) – 473 кг, 3-Б класу  (класний керівник Василенко О.М.)– 302 кг.

Напередодні новорічних свят більшу частину отриманих коштів було передано колишнім випускникам школи, а нині кадровим офіцерам Збройних Сил України.

Не забули наші школярі і про 16 учнів, які вимушено переїхали зі своїми родинами з Донбасу до нашого міста. Поклавши на себе  благодійну місію, шкільний актив частину грошей витратив  на святкові новорічні подарунки для них.

Благодійність розвиває у кожного громадянина найкращі якості людини, а тому наша велика шкільна родина і надалі активно долучатиметься до волонтерської діяльності.

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.