З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Дивовижний світ писанки

Писанка – це неповторний витвір народного мистецтва, це символ Всесвіту. Виготовлення писанок пов’язують з дохристиянським звичаєм зустрічати весну, з пробудженням землі, початком сільськогосподарських робіт, а пізніше – з Пасхою.  Писанки – це важлива складова української культури, народних традицій. Тому ознайомлення з витоками писанкарства, техніками розпису писанок є важливими у вихованні поваги школярів до традицій українського народу.

Розкрити цінність і символіку писанки як унікального витвору української культури вдалося учителю Климко Валентині Миколаївні  під час уроків образотворчого мистецтва у 5-х класах  на тему “Дивовижний світ писанки”. У ході творчого процесу юні писанкарі  зробили чудові подарунки своїм рідним до Великодня – різнобарвні, яскраві, обрамлені своєрідними візерунками та народним орнаментом. Саме так відроджується давнє обрядове українське мистецтво.

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.