Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

Дивовижний світ писанки

Писанка – це неповторний витвір народного мистецтва, це символ Всесвіту. Виготовлення писанок пов’язують з дохристиянським звичаєм зустрічати весну, з пробудженням землі, початком сільськогосподарських робіт, а пізніше – з Пасхою.  Писанки – це важлива складова української культури, народних традицій. Тому ознайомлення з витоками писанкарства, техніками розпису писанок є важливими у вихованні поваги школярів до традицій українського народу.

Розкрити цінність і символіку писанки як унікального витвору української культури вдалося учителю Климко Валентині Миколаївні  під час уроків образотворчого мистецтва у 5-х класах  на тему “Дивовижний світ писанки”. У ході творчого процесу юні писанкарі  зробили чудові подарунки своїм рідним до Великодня – різнобарвні, яскраві, обрамлені своєрідними візерунками та народним орнаментом. Саме так відроджується давнє обрядове українське мистецтво.

chevron-right chevron-left

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.