З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Екологічна казка на березі Чорного моря

04 листопада 2016 року учні Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  взяли участь у п’ятому районному фестивалі  екологічної творчості  «Свіжий вітер». Дві номінації, в яких змагалися діти (театральна композиція з екологічної теми та екологічна мода) красномовно показали, як гармонійно людина може поєднати поняття природи та мистецтва в ім’я добробуту людства.

Школярі творчо підійшли до створення екологічного одягу, презентувавши  нову колекцію моделей «Казка на березі Чорного моря», яка була  присвячена  рідній землі – квітучій Скадовщині.

Глядачам був представлений незвичайний  одяг медузи, який увібрав у себе всю блакить моря (модель Хандусь Л., 7В кл.). Його доповнила яскрава зелень природи  сукні «Фантазії міста»,  виготовленої  з господарської сітки ученицею 7Г класу Пасєвковою А. Газети, пакети, диски – це ті матеріали, які стали основою  моделі «Політ фантазії» від учениці 10А класу Горіної Ю.

Своєю шляхетністю і вишуканістю вбрання під час модного показу вразили членів журі учні 8В класу Манько С. та Пласкальна А., які представилися в образах головних героїв комедії «За двома зайцями»  – цирульника Голохвастова та Проні Прокопівни. Найбільше костюм героїні привабив колектив газети “Чорноморець”, оскільки  для його виготовлення було використано випуски саме цього районного видання.  На юних модницях були не лише сукні, а й капелюшки з логотипом «Чорноморця». Редакція газети висловила велику подяку нашим учням за такий креативний підхід.

За оцінками конкурсної комісії  у номінації «Театральна композиція»команда школи посіла ІІ місце, у “модній” номінації – ІІІ місце. Вітаємо учасників з перемогою! Пам ’ятаємо, що екологічну свідомість треба виховувати не заради перемог, а заради того, щоб   змінити наш край,  перетворивши Скадовщину на казкове місце відпочинку та оздоровлення для дітей України.

Учениця 11А класу Щокінова Марія.

chevron-right chevron-left